Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

Škandinávsky dizajn

 

 Škandinávsky dizajn

 

Škandinávsky dizajn ovládol aj slovenské domácnosti. Kronospan predstavuje riešenie, ako taký štýl získať a pritom byť nápaditý. Napríklad s charizmatickým K369 PH Cloud Nebula. Interiéry v škandinávskom duchu sú svetlé a jemné, ale neznamená to, že je pre nich potrebné používať výhradne bielu farbu a čierne doplnky.

Môže sa totiž stať, že sa to veľmi jednoducho preklopí do nudnosti a fádnosti. Ale nie v tomto prípade, keď bol pre kuchynský interiér zvolený ako hlavný dekor Cloud Nebula. Ten sa objavuje ako na pracovnej doske ostrovčeku, tak aj na linke a zástene. Ide o dekor, ktorý pôsobí noblesne, originálne a pritom nadčasovo. 

 


 

Laminované dosky

Pre špeciálne aplikácie ponúkame laminované drevotrieskové dosky s vyššou odolnosťou proti vlhku a vlastnosťami pre spomalenie horenia.

Laminované drevotrieskové dosky prichádzajú v troch kolekciách – Color, Standard and Contempo. Ponúkajú širokú škálu dekorov a hrúbok a povrchových štruktúr.

 

Laminované MDF dosky

Vďaka svojmu MDF jadru a pokrytiu dekoratívnym papierom sú naše laminované MDF dosky vhodné na použitie a výrobu vysoko kvalitného nábytku a projektov interiérového dizajnu. Materiál nosnej dosky je zložený z drevných vlákien, ktoré jej dodávajú rovný a hladký povrch, vysokú hustotu a excelentné predpoklady pre ďalšie spracovanie. Sú k dispozícii v širokej škále hrúbok, dekorov a štruktúr na jednej alebo po oboch stranách..

Pre špeciálne aplikácie ponúkame aj laminované MDF dosky odolné proti vlhku a vlastnosťami pre spomalenie horenia.

 

Mirror Gloss MDF dosky

Mirror Gloss dosky sú používané na výrobu domáceho a kancelárskeho nábytku, luxusných kuchýň, kúpeľní a obchodných priestorov. Vyrábajú sa špičkovou technológiou laminovania, ktorá vytvára povrch s neprekonateľne lesklou povrchovou úpravou. Vysoko kvalitná dekoratívna melamínová fólia je nalisovaná na podkladovú MDF dosku s jemne brúseným povrchom, aby vznikol produkt, ktorý zachytáva a odráža okolité svetlo. Sortiment zahŕňa svetlé a pestré UNI dekory s povrchom odolným proti poškriabaniu.