Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

 

 Drezy, batérie a koše Blanco

Ku kuchyni neodmysliteľne patria aj kuchynské drezy, batérie a koše. Naše interiérové štúdio má dlhoročné skúsenosti s nemeckým výrobcom BLANCO. Ide o nemeckú spoločnosť známu kvalitnými produktmi po celej Európe, ktorá je zameraná najmä na výrobu drezov, batérií, dávkovačov saponátov, drvičov odpadu a košových systémov, inak povedané, úložných priestorov na smeti.

 

Kuchynský drez patrí medzi najdôležitejšie pracovné miesta v kuchyni. Je súčasťou prípravného, respektíve, umývacieho centra kuchyne, v ktorom strávime viac ako 60 % času venovaného práci v kuchyni.

 

 

 

 

Drez by vám mal prácu uľahčiť vysokou funkčnosťou a informatívnymi materiálmi. Práve preto je vhodný kuchynský drez viac než dôležitý a jeho výberu by ste mali venovať značnú pozornosť.

 

 

Kuchynské drezy od firmy BLANCO ponúkajú výborné využitie priestoru, ergonómiu ako aj ľahkú údržbu. BLANCO má vo svojom portfóliu širokú škálu silgranitových, keramických a nerezových drezov.

 

 

 

 


K drezom neodmysliteľne patria aj batérie, ktoré môžu byť tiež z rôznych materiálov. Môžu disponovať aj sprškou a môžu byť doplnené o dávkovač saponátu.

 

 

Batérie sú nielen praktickým pomocníkom v kuchyni, ale dotvárajú celý drez a tak dizajnu a tvaru sa venuje dnes značná pozornosť. BLANCO ponúka veľa možností čo to do rozmerov ako aj rozličné dizajnové možnosti moderných, rustikálnych či nadčasových riešení batérií.

 

 

 


BLANCO ponúka aj širokú škálu úložných priestorov a doplnkov na triedenie (recyklovanie) odpadu v domácnosti.

 

Ide o výsuvné systémy často umiestnené v skrinke pod umývadlom. Riešení takýchto košov je veľa, poradíme vám pri výbere vhodného systému pre vašu domácnosť. 

 

 

Rôzne možnosti usporiadania košov v košových systémoch Blanco vám uľahčia recyklovanie a pomôžete nielen sebe ale aj prírode.

 

Drezy, batérie a koše Blanco si môžete vybrať zo širokej ponuky značky Blanco. Radi vám poradíme pri výberu správnych doplnkov do vašej novej kuchyne.