Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

Tu sa smažím poradiť, usmerniť a dať cenné rady každému kto sníva alebo už plánuje si zakúpiť novú kuchynskú linku.

Čomu sa vyvarovať a na čo si dávať pozor pri plánovaní kuchyni?   

Na všetky tieto typy, triky a otázky určite nájdete odpoveď v našej sekcii,  10 rád ako vytvoriť dokonalú kuchyňu.

Rozoberieme tiež ako a prečo sa zostavuje kuchyňa podľa ergonómie a prečo ju delíme na jednotlivé zóny a taktiež aké druhy kovania poznáme.

Ďalej sa pozrieme na najnovšie trendy a dizajn kuchýň. Či už je kuchyňa Moderná alebo rustikálna, musí byť určite v prvom rade praktická a hygienicky dobre udržiavateľná.  Kuchyňa, to nie je iba nábytok. Treba si uvedomiť a mať stále na pamäti, že kuchyňa je stavebnou súčasťou bytu alebo domu, tak ako zárubne, dvere, prípadne vstavané skrine. Je to časť ktorá ostáva často krát v byte aj po jeho opustení. Takže kvalitná kuchyňa nielen skrášli, ale aj zvýši hodnotu vášho  domova.    

Ďalej sa pozrieme ako postupovať od A po Z  keď nemáte bytové dizajnéra. Pre mnohých z vás sa to síce zdá ľahké, ale opak je pravdou. Často krát, tu robia ľudia chyby, ktoré znehodnocujú celkový dojem aj z kvalitnej kuchyni. Preto si osobne aj tak myslím, že povolať si na túto prácu človeka, ktorí vám pomôže je to najlepšie čo môžete spraviť.

Netreba však tiež zabúdať na spotrebiče a ostatné príslušenstvá ktoré patria do kuchyne ako sú napríklad drez, osvetlenie, stôl, stoličky a tak podobne. To sú tiež faktory ktoré tvoria jeden celok.

Inteligentná kuchyňa

Život v kuchyni sa uľahčí a bude zábavnejší, pokiaľ je dobre zorganizovaný interér. Koncept Intelligent Kitchens od Hettichu vám ukáže, ako sa to robí.

Realizácia kuchyne na mieru sa vám vyplatí z mnohých uhlov pohľadu. S našou pomocou vybudujete ideálne kuchyne z pohľadu funkčného, ale taktiež z pohľadu jej designu. Ponúkame veľkú škálu rôznych farebných interiérových návrhov, podľa posledných trendov a hlavne podľa vašich predstáv. Realizácia kuchýň na mieru pre vás bude znamenať konečne vytvorenie priestoru, kde budete pracovať a jesť s radosťou.

 

 

 Farebné zobrazenia, rozdelenie priestoru v jednotlivých zónach.

Skladovanie potravín

Priestor pre prípravu pokrmov

Nádoby na potraviny

Čistenie a odpad

Drobné predmety

Príbory a riad

10 rád ako vytvoriť dokonalú kuchyňu

 

Chystáte sa vymeniť svoju starú kuchyňu za novú?

Neviete ako na to ?

Pripravili sme pre vás ZDARMA 10 užitočných rád ako postupovať

 

 Stačí len vyplniť krátky kontaktný formulár na pravej strane a 10 rád vám zašleme na váš e-mail.

Fields marked with * are required.
Fields marked with * are required.

Zdieľaj